אתר ISF הוא אתר מדע בדיוני שהוקם עבור המשוגעים לדבר על ידי המשוגעים עוד יותר במטרה להוות כלי מידע עשיר ומגוון בשפה העברית, בכל הנוגע לתחומי המדע הבדיוני והפנטסיה בישראל ומחוצה לה.

צוות האתר מורכב מכותבים מקצועיים וממומחים בתחומי המדע הבדיוני, הפנטסיה, הקולנוע, הטלוויזיה, וכמובן הספרות הבדיונית. כל אחד מהעוסקים במלאכה עושה זאת ללא תשלום במטרה לקדם את תחום המדע הבדיוני והפנטסיה בארץ .

'ISF' שם לו למטרה להוות את הכלי האולטימטיבי עבור חובב המדע הבדיוני הישראלי. האתר יכלול חדשות מעודכנות בנושאים רבים, כתבות במגוון רחב של נושאים, תמונות, ציטטות, ועוד מדורים שונים. כל זאת בעדכון יומי ושוטף ובאופן שיביא את המידע העדכני ביותר ובזמן הקצר ביותר לחובבי המדע הבדיוני בני העם הנבחר.

אנו מאמינים כי קידום המדע הבדיוני בארץ הוא מטרה המצדיקה את המאמצים והאמצעים האדירים שהושקעו בהקמת אתר ISF. לצורך קידום מטרה זו נשמח לקבל רעיונות והצעות לשיפור, תלונות או בקשות. נשמח גם לעבוד בשיתוף פעולה עם כל גוף או גורם, אתר אינטרנט או אגודה, אשר שמו להם כמטרה את קידום התחום בישראל. אנו מחפשים כותבים המעוניינים לתרום ממרצם ומזמנם ולהצטרף לצוות הכותבים. בכל אלו ועוד ניתן לפנות למנהל האתר בכתובת tveye@isf.co.il .

הנהלת האתר מודה לכל הכותבים, היוצרים, המעצבים, אנשי האפליקציה, ולכל מי שתרם ועוד יתרום להצלחת האתר.


העוסקים במלאכה:

עורך אחראי: אלי הרשטיין

עורך ראשי: עומרי בר-לב

מנהל טכני: רון פורת

עורך אמרת היום: ברוך צעירי

מנהלת הפורומים: ורד טוכטרמן

עורך ספרים: יוליה שנרר

עורך קולנוע: איתן גפני

עורך טלוויזיה: ישורון בן ציון

עורך אנימה: אסף גלעד'


כותבים: שלדון טיטלבאום, רון פורת, רני גרף, דודי קאופמן, אריאל (ביגפוט) שונאמי, אייל הרשטיין, איתמר פארן.